Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Ulice se vrací na obrazovky! Absťák seriálových závisláků bude u konce! Kdo, kde, jak a s kým?!

V Ulici se to zase rozjede!
Zdroj: extra
+ Dalších 6 fotografií
Seriál Ulice se o vánočních svátcích přestal vysílat. My už víme, kdy se opět vrátí na naše obrazovky!

Diváci, kteří jsou absolutně závislí na nekonečném seriálu Ulice, se mohou těšit. Po delší pauze se seriál vrátí zpět na obrazovky, jak jsme všichni už standardně zvyklí.

Jak to bude mít Mára s Monikou? Opustí ji už nadobro a s kým se nakonec spustí doopravdy? Musíme konstatovat, že ta zrzka je mnohem víc sexy než ta ubohá chuděra z taxikářského dispečinku.

Dostane se gay Oskar Rozině znovu pod sukni? Vypadá to, že se k tomu hodně schyluje!!!

A co Anička s Béďou? Bude opravdu tak moc dlouho hrotit tu žádost o nové dítě, nebo se na to Béďa už vykašle a ošustí tu blond manažerku jeho pohřebácké kapely?

Na to všechno už brzy najdeme odpověď. Ulice totiž začíná hned v pondělí 2. ledna! Ano, i my se cítíme být závislí na Ulici jako feťáci, co jsou na cracku.

V úterý 10. ledna po vánoční pauze konečně začne také Ordinace v růžové zahradě 2. A aby těch novinek nebylo pomálu, čekají nás i další změny. Pondělí 16. ledna 2017 bude od 20:20 TV Nova patřit novému kriminálnímu seriálu Specialisté se zajímavým hereckým obsazením. Hned poté od 21:15 TV Nova představí novou dobrodružnou reality show Robinsonův ostrov. To je taková ta show o trosečnících. Tam se zviditelnila například modelka Hana Mašlíková.

Související články

Další články