Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

ULICE PLNÁ SEXU: Bedřich neudržel svého LIŠÁKA v kalhotách. S kým skončil v posteli?

To je ale proutník.
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
Novácký seriál se nám pořádně zamotává, a to nejvíce po sexuální stránce. Nevěry, rozchody - to je denní chléb Ulice. Že ale skončí v posteli s jinou i Béda Liška, to se tedy nečekalo. Bohužel pro jeho Aničku se tak stane. Zamává to jejich vztahem?

Ulice je skutečně poslední dobou jako králíkárna. Každý si tam užívá a je jedno s kým, kde a jak často. Eddie zahnul Adrianě, která mu mezitím také byla nevěrná. Mára zase pígloval Olinku, zatímco byla Monika v Africe.

To vše se ale dá pochopit, nicméně to, že skončí v posteli s jinou i Béda Liška, to je tedy gól. Stane se tak po tom, co skončí v opojení marihuany po povedeném koncertu jeho Starýho vercajku.

Jedno lože bude sdílet s manažerkou Jindrou. Ta už si na něj brousila klín déle a dobře využila situace. Ráno se vedle sebe probudí a Bedřich nebude vědět, která bije.

Vyspí se společně skutečně, nebo šlo pouze o spaní pod jednou peřinkou? Na tyto otázky odpoví následující díly Ulice. Každopádně to bude hodně zajímavé!

Související články

Další články