Na světě je jen jedna horší věc než AC Sparta Praha a soucitný pohled Ester Janečkové, a to pozitivní seriálová postava Miriam Hejlové, což tady tak nějak cítíme všichni, že.

Dlouho jsem věřil, že ji po dlouhém a brutálním znásilňování a nucení říkat sprostá slovíčka a invektivy namířené proti školství přiškrtí Kníže krutosti Eliáš, a ještě než tato postava zhebne, odveze ji do Vsetína, protože bestiálnější místo – s výjimkou poslanecké kanceláře Tomia Okamury – na světě není.

Nestalo se, zlá Nova poslala Eliáše zpět do Západního Německa týrat Němce do jiného seriálu nebo já nevím kam a musel jsem čekat na Alici, jedinou normální v té show, která se rozhodla postavit Miriam Hejlové, nejodpornější bytosti světa, která se sice celý týden pokoušela Pavlíka Novotného dojmout bolavým krkem, ale Pavlík má za sebou Vetchého lži a Veselovského příjemné pozvání na bábovku a čaj, a tak by ho nedojalo, ani kdyby se probudil a celý svět byl najednou slávistický.

Bože, ta linie s krkem, která měla Miriam vrátit zpátky do náruče násilníka Kadlece… Mně je u prdele, že se to řeší desítky minut stopáže poté, co šedý vlk dostal kopačky od staré panny, ale sere mě, že v návaznosti na krizi nesexuálního vztahu těch dvou seniorů opět došlo na scénu s ředitelkou školy Krávoslavou Spisovnou, která jen se objeví na obrazovce, už je moje manželka nasraná, že mám zcela rozervané kalhoty od toho, jak se mi v nich rozevírá kudla.

Ještě že Alice konečně udělala další krok ve svém kráčení spálenou zemí, které zjevně spěje k velkému finále. Ta holka prostě musí dostat Kadlece do kriminálu a doufám, že se chystá udělat něco Hejlové, jinak vývoj její sezonní postavy snad ani dopadnout nemůže.

Zní to jako rajská hudba – odkráglovaná Maciuchová, Kadlece vedou na pět let natvrdo do krimu a eskorta míjí právě propuštěnou Vilmu, z nebe se na to kouká Igonda a v Reichu už si Eliáš čistí bazuku a v hlavě se mu honí myšlenky na vypálenou ředitelnu a bezhlavou ředitelku.

Ale abych nebyl jen zlý, s vrcholnou rozkoší pozoruji usvědčování truhláře Matouše z demence takového rozsahu, že se jeden diví, že ten kretén vůbec trefí do zaměstnání a ještě si předtím dokáže zavázat tkaničky.

Tento nebohý čínoidní (už mě sere psát pořád mongoloidní, navíc máme s tátou, který tam rád jezdí, moc rádi Mongolsko, tak prostě píšu čínonoidní, no a co, já to tady vedu, můžu si psát, co chci, Okamura je jantar, johoho, ejchuchu, smrt brokolici a všem jejím přisluhovačům, Veselovský tam má vedle sebe tři hošíky s počítači, kteří mu pomáhají a házejí do sluchátka nápovědy na hosta, to je teda férovka, Lafata je podvodník, Řeporyje budou jednou hlavní město galaxie a já tam budu mít mramorovou jezdeckou sochu a pod ní bude nápis „Pavel Novotný byl lepší člověk než Ondřej Vetchý, protože nelhal! Jo, a taky měl většího pinďoura a nezmlátil před pár týdny produkčního seriálu První republika za to, že mu vypnul televizi, což se ututlalo, i když tento nosí snad ještě dnes krunýř, kam se na Pavla sere Havel…“ A dost, ty vole, stačilo, Novotňáku, no, prášeček, dobře, je pátek, dej si brko v práci a hezky piš dál Ulici, ano?) rádoby příčetný debílek došel na piedestal kreténismu a ubohosti ve scéně „Dement si jde s inteligentním Kadlecem vyříkat pokus o znásilnění“.

Uchcával jsem, stejně jako vy, u výjevu, kdy Kadlec jantarovi otevře a pozve ho dál s tím, že už na něj čeká. To kripla, zvyklého řešit problémy úvěrem nebo pěstí, rozhodí natolik, že dlouhé vteřiny stojí a čumí, aby jeho mozek velikosti antiperle nakonec došel k závěru, že když jdu k někomu do bytu něco si vyříkat, očekává se, že do bytu i po pozvání vejdu. Pak vejde, aby v „obývačke“ Kadlec mužně chtěl přejít k věci, na což reaguje chrabrý rek, co si rád popovídá z očí do očí, Matouš tak, že dalších deset sekund stojí a čumí, aby poté, co mu Kadlec vyloží celou situaci za použití logických argumentů a dá najevo pochopení pro Matoušovu domněnku a situaci, tento stál, potřetí deset minut čuměl a nadechoval se nozdrami velikosti obruče (hraju profesionálně poker, nadechování se nosem detekuje u karet i na diskotéce jen jedno – člověk se chystá k útoku, myslete na to, agresor o tomto znaku agrese neví a vy tak máte díky Pavlíkovi šanci, by the way, Ondra Vetchý u třech stání v součtu čtyř set hodin čistého času dýchal jen nosem, jen jsem vešel do soudní síně a po mém odchodu až do konce týdne), aby beze slova odešel.

Byla to prostě vyjasňovačka a vyřízení si účtů desetiletí. Němcoid (no a co, to s tou Čínou zní divně) předtím, připomínám, ještě celou věc rozebral s Hejlem, svým vzorem v práci i životě, ten mu opět vysvětlil situaci, a i když měl kokůtek, řekl bych, DOSTATEK indicií, tak udělal něco, za co mu… Tleskám!

Jistě, zatímco maminy u žehlicích prken prosily očima Matouše, aby pochopil a zlou Alici zapudil, ten šel rovnou tam, kam měl – udat Kadlece na kriminálku. Kdyby se takto zachoval každý, kdo má podezření na to, že byla nějaká oběť znásilněná, bylo by na světě lépe, což neznamená, že Matouš není debílek prvního řádu. Možná bude lépe, když ho přejede parní válec, protože na světě sice jakoby bude hůře, ale je to sporné, neb svět, po kterém chodí degeni jako Matouš, je určitě horším světem než ten, ve kterém jsou krávy jako Alice sem tam znásilněny seniorem, kterému už stejně nestojí.

Dovolím si ještě pár slov k Márovi! Tento smrdutý oposum je opravdu esencí takové debility, že i Matouš naklonovaný s Miládkou s přimíchaným koktejlem genofondu Kateřiny Jacques a Jiřího Vyvadila jsou proti němu učebnicí farmakologie psané v latině.

Největší dlužník, gambler a hochštapler na světě přistupuje ke svým financím tak, že si chce pořídit k narozkám formuli na hraní her a sportovní vůz poté, co nebýt jeho staré (kráva) a potencionálního tchána (vůl, ale mám ho rád), skončí jako bezdomovec. Opravdu gratulační.

Vzápětí je ovšem trumfnut Monikou, která názorně předvede, jak si vzala ponaučení z minulosti (vinou jeho sázení zkrachoval společný podnik, musela se zadlužit, a to prachy půjčoval kokotovi i její otec), která o Markově schopnosti hospodařit přinesla nechutná svědectví, a vyřeší nepříjemnou situaci s Markovou bonitou (nemůže si vzít na auto úvěr, protože je v registru dlužníků, ještě se tomu diví, kretén) zcela úměrně tomu, jak je debilní – nabídne Markovi, že si vezme úvěr sama, k čemuž nemohu říct nic, neb mi docházejí slova. Snad až na konstatování, že jejich biologickým dítětem bych být nechtěl, protože to nebude pěkné dětství mezi debilními, ale stále o tři třídy chytřejšími kamarády v pasťáku.

Závěrem pochvala TV Nova za minimalizaci výskytu Maléřovic famílie v minulém – pro mě tak složitém – týdnu, kdy jsem podobný balzám fakt potřeboval. Akorát Vsetín by si měl dávat bacha na Děčín, protože ta paní obchodní společnice Nyklové musela přijet z nechutně tupé destinace už proto, že se sice chová racionálně (udá taxikáře, nenechá se okrást Nyklovou atd.), ale být společnicí v podnikání s hluchou, blbou, vypočítavou a celkově politováníhodnou Nyklovou, to svědčí o tom, že Děčíňáci a Vsetíňáci by si ve výběhu hodně rozuměli.

Ať žije manželka, která je zároveň milenkou!

Ať žije Pepan a jeho texty!

Ať žije cela, ve které se potkají Vilma, Kadlec, Kajínek a Kramný!

Ať žije férovka u Veselovského, kde se člověk cítí jako u tety na bábovce a čaji.

Ať žije Alice, pokud přinese smrt Hejlové!

Ať žije Havel, teda Pavel!

Ať žije Ulice!