Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ulice očima odborníka Novotného: Adriana dealováním točí ekonomiku a blbec Pešek by se měl starat o sebe! Ještě že volá Eliáš!

Ulice očima odborníka Novotného: Adriana dealováním točí ekonomiku a blbec Pešek by se měl starat o sebe! Ještě že volá Eliáš!
Zdroj: Voyo.cz

Celým týdnem se line prozření supernaivky Peška, který asi tak tři roky po divácích seriálu a všech jeho postavách zjistil, že jeho dcera je blbka a vnučka to samé v bledě modrém plus narkomanka

Takže Pešek teď chodí zlomený na ose hospoda - park s čoklem - kuchyně s Amálií a je děsně v šoku z toho, že Adriana prodává drogy a k tomu i trochu fetuje. Prosím, chápu ustaraného seniora, který má strach o budoucnost šlapkoidní vnučky bez mozku a s nosem od mouky, ale trochu podezírám dobré lidi u televizorů, že už ani ti Peška nelitují. Kdo celou dobu Adrianku rozmazluje? Kdo jí strká prachy? Kdo se nechá bulíkovat od její matky? Kdo jí zakázal krásnou, nenáročnou a vysoce výdělečnou práci u tyče? Kdo je tu za největšího kreténa hned po Márovi (nevracej se z tý práce u Náchoda, Moniku mám nachystanou pro "polepšeného" Hejla jako další výzvu)? Pešek!

A navíc, pojďme se trochu podívat na Adrianino fetování... Co jsem tak jako starý kozák drogové scény vypozoroval, přiživuje se prodejem nekvalitního kokainu a extáze, to znamená v pátek si dá dvě tři boule, ze kterých jí bude v neděli blbě, a do toho vyjede nějaký ten dvacetiprocentní kokeš, což v ní může vzbudit leccos, jen ne závislost, a to je vše... Neřeknu, kdyby už jela v perníku, šlapala před Coolnou a poohlížela se po sterilních buchnách, ale takhle mi přijde v poho. Do toho evidentně neutrácí peníze, které pro svého narkobarona vybírá u klientů, je čistá a voňavá, skoro bych řekl víc takových fetujících vnuček.

Ano, jistě, může se to zhoršit do budoucna, ale většina postav seriálu stejně žádnou budoucnost nemá, protože tu je Eliáš, tak co se trápit. By the way, Eliáš, to bylo super, jak se ozval v úterý telefonicky Libušce. Líbilo se mi, jak se nic neděje, jen na displayi svítí jeho jméno a Eliška je v tenzi, jak kdyby proti ní vstával z hrobu Gríša. Co teprve až se objeví na horizontu s nastartovanou motorovkou a smrtí v očích... Ech, jak jen mi chybí.

Ale jsou tu jiní zlojedi, jak by řekl miliardář Janeček, netuše, že má jednu zlojednu v posteli. Třeba takový Masný, na kterém mě baví, že se v civilu jmenuje Pavel Novotný a je to fakt kruťák. Jeho rozhovor coby tchána s potenciálním zeťákem Brežněvem neměl chybu. Masný se v něm zachoval jako správný otec a děd. Brežněvovi vysvětlil, že ještě není ekonomicky připraven na život s jeho dcerou, které není schopen zajistit dostatečný životní komfort, a Brežněv nejenže odmítl tento argument uznat, ale navíc začal Masného plísnit coby bezcitnou bestii. To samé navíc udělala i odporiáška a zlounka první kategorie, jeho dcera Gábina, která rovněž nechápe, že Brežněv jí nedokáže nabídnout nic než squat plný zpruzeného Jordána a tlusté Jordánové a sliby o budoucnosti a dál hodlá Šimona vychovávat v nevyhovujících podmínkách, plných sádla Patricie Solaříkové a obočí Vaška Hartla.

No nic, nevěšme hlavu, Vašek snad brzy tragicky zahyne ve skalách (vzkaz pro scenáristy: žádný, že se v pádu zachytí o výčnělek stromu, jeho smrt je elegantním řešením všeho, myslete na to!) a Adriana snad uspěje napodruhé u Mikiho a Jirky s nabídkou drog. Tady udělala má oblíbenkyně jednu zásadní chybu. Miki je asketický blbínek s místem narození Klubovna Rychlých Šípů, ale Hložánek junior je podle mě perspektivní kádr, od kterého si na narkopoli hodně slibuji, takže doporučuji Adrianě celou akci zopakovat individuálně s Jirkou, který pak stáhne na dno i Mikiho a všichni tři tak prožijí Eliášovo konečné řešení v rauši, zatímco stará Nyklová, Amálie, Pešek senior, Farská a další zpátečníci mu budou přihlížet nezfetovaní a litující, že si od Adriany nikdy nedali ani starou dobrou "promolajnu zadarmo".

Seznam domácích úkolů pro scenáristy:

1. Doufám, že scénka "Borísek nacvičuje zpěv" nebyla posledním ztrapněním tohoto neurotika.

2. Prý se má v pátek vrátit Světlana!!??? WTF??!!! Děláte si srandu? Proč neumrzla v Moskvě? Proč tam není pořád nešťastná s Pavlem?? Doufám, že se nevrátí, aby mě vytáčela v seriálu a otevřela si na rohu emancipační kroužek pro budoucí krávy.

3. Hezky si chystáte vánoční zápletku u Nyklů, ale co kdyby namísto nudy v podobě souboje vosích hnízd Nyklové a Urbanové došlo na hromadný incestní sex!

4. Adrianku nechte pěkně podnikat. Hele, vydělává, utrácí, točí ekonomiku, navíc nemusí platit odvody, nechte tu holku žít! Což mimochodem nemusíte nechat starého Peška.

5. Amálii už je hodně let. Jako fakt že dost. Vím, že je vitální, ale tak infarkt si nevybírá, co, kluci?

A uvidíme se všichni za týden u Ulice. Všichni, až na Peška, johoho...

Související články

Další články