Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Ulice: Neuvěříte, jakou ŠŤABAJZNU v reálném životě ulovil Miki! Tuhle SEXY kost musíte vidět!

Ulice: Neuvěříte, jakou ŠŤABAJZNU v reálném životě ulovil Miki! Tuhle SEXY kost musíte vidět!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Václav Matějovský je mladý, nadaný herec, který už nějaký ten pátek hraje v nekonečném seriálu Ulice trochu problémového kluka Mikiho Seidla. Zatímco v seriálu má Miki políčeno na svou skoro sestřenici Adrianu, tak v reálu chodí s opravdu sexy šťabajznou. Vašek je prostě kanec, který si uměl dobře vybrat!

Václav Matějovský se dostal do seriálu Ulice vlastně úplnou náhodou. Na konci roku 2009 se zúčastnil veřejného castingu, který tehdy vyhlásila TV Nova spolu s tvůrci seriálu Ulice. Štěstí bylo na jeho straně, casting vyhrál a vůbec poprvé se v seriálu ukázal 1. září 2010 jako Mikuláš Seidl

Tehdy to bylo ještě takové malé neopeřené kuře, ale vyrostl z něj poměrně pohledný fešák, který má štěstí na průsery. Moc tomu ani nepřidává, že se kamarádí s Adrianou Peškovou, která po rozchodu s Eddiem téměř zešílela.

Společně experimentují s drogami a mezitím, co se Miki drží docela zkrátka, tak Adriana nemá zábrany a často se tak stává, že Miki ji musí tahat z problémů. V reálném životě má Vašek tedy mnohem větší štěstí na ženské

V současné době chodí s pěknou roštěnkou. Jmenuje se Hanka a pracuje jako manažerka v rádiu. Tomuhle párečku to opravdu hodně sluší a vy se můžete v galerii podívat, jakou kočku Vašek klofl.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy