Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

ULICE: Učitelka Jordánová konečně rozevře svou třídní knihu! SEX s Italem bude jako sen!

+ Dalších 20 fotografií
Dnešní díl Ulice bude stát opravdu za to. Jaro je konečně tady a dělá divy i s hrdiny seriálu. Dokonce i s takovými, u kterých bychom to rozhodně nečekali a nad kterými jsme již dávno zlomili hůl. Pokud vás napadá jméno Tereza Jordánová, tak jste na správné cestě. Frigidní paní učitelka, která nemůže zavadit o pořádného chlapa, skončí v náruči divokého Itala.

Postava Terezy Jordánové je v poslední době víc než žalostná. Už dlouhou dobu je paní učitelka sama a nemůže ani koutkem oka zavadit o pořádného chlapa, který by ji v posteli dokázal pořádně rozveselit. Od loňského rozchodu s ženatým otcem dvou dětí to jde se sexuálním a milostným životem Terezy z kopce.

Je nám jasné, že po zabedněném otci, který se nemůže rozhodnout mezi manželkou a milenkou, nemůžeme chtít kdovíjaké kreace v posteli. Takže kromě toho, že po jeho boku Tereza zestárla o dvacet let, tak je z ní stará frigida

Od rozchodu s Romanem Šámalem je Tereza úplně sama. Párkrát se zoufale pokoušela klofnout svého kolegu Davida, ale nad citlivou blondýnkou zvítězila rázná a zlomyslná brunetka Alena. Ovšem nyní se blýská na lepší časy a evidentně se Tereze vyplatilo počkat.

V dnešním díle to pořádně zajiskří mezi paní učitelkou a divokým Italem Lorenzem. Tereza se zbaví veškerých předsudků a zábran. Okamžitě přestane myslet do budoucna a svůj vášnivý vztah s charismatickým cizincem si bude natolik užívat, že všichni její přátelé z toho budou paf Jak tohle dopadne? Zlomí jí Ital srdce?

Související články

Další články