Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Ukázali nám, jak bydlí! Iva (17) a Marian (46) se po natáčení Výměny manželek mají dobře. Show ale nedokončila!

+ Dalších 26 fotografií
Další díl Výměny manželek na TV Nova je tu. A šlo rozhodně o pořádnou dávku emocí. Iva (17) a Marian (46) jsou od sebe věkově vzdáleni a mnozí lidé jejich lásku moc nechápou. Redakce eXtra.cz přinesla s oběma exkluzivní rozhovor, v němž se snaží vše vysvětlit, ale nakoukli jsme i do jejich soukromí.

Oba partnery dělí necelých třicet let, přesto se milují. I když nepatří k lidem, kteří mají miliony korun a žijí skromně, nestěžují si. „Máme vše, co potřebujeme. Jsme šťastní,“ řekl nám Marian, který nás provedl bytem, v němž žijí.

Bydlí v pronájmu a byt je vybaven vším základním, co k životu potřebují. „Za honorář z Výměny manželek, který byl jen poloviční tedy padesát tisíc korun, protože jsem to ukončila předčasně, jsme pořídili novou lednici, novou židličku pro dceru a opravili jsme auto,“ prozradila nám Iva.

Do reality show by prý znovu nešla. „Nešlo o peníze, ale zkusit si, jaké je žít v jiné rodině. Znovu bych to nedala,“ podotkla mladá maminka, která se o domácnost po natáčení stará prý více a lépe. „Uklízím dvakrát denně,“ tvrdí.

A jak jejich byt po natáčení velmi emotivního dílu vypadá? Podívejte se na snímky do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články