Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Uhodnete, který bývalý idol zvlhlých puberťaček má doma tuhle devatenáctku? Není mu vůbec podobná!

Ester je všechno, jenom ne podobná na svého otce, idola Janka Ledeckého.
Zdroj: FTV Prima

Zpěvákovi a generačnímu idolovi Jankovi Ledeckému (51) vyšlo v devadesátých letech založení vzorové rodinky. Spolu s manželkou Zuzanou nejdříve zplodili syna Jonáše a následně mladší dceru Ester (19). Ta ovšem není romantickou princeznou z pohádky krále českých vánočních písní, ale tvrdou sportovkyní a profesionální lyžařkou.

Ony se vlastně obě Jankovy děti snaží veřejně prosadit – Jonáš jako kreslíř a Ester stále válčí na poli závodního sněhu. „Nejvíc bych si přála, abych mohla mít na závodnickém dresu logo čokolády, kterou nejvíc miluju. To se mi ještě nestalo,“ vyznala se Ledecká z přání mít neomezený přístup ke sladkému zdarma.

Slečna Ester má sice poetické jméno, ale jinak vystupuje jako udatná dívka, která je odkojená horským prostředím. Na zmínky o tom, že je dcerou slavného otce, který každý rok oblažuje svými vánočními oplodňováky tisíce posluchaček, je však doposud silně alergická.

Související články

Další články