Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Uhodnete, která VYPRSENÁ ex Justina Biebera ukázala v TITĚRNÝCH plavečkách CELULITIDU jak Brno?

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Prožila si románek s nejoblíbenějším zpěvákem náctiletých Justinem Bieberem, pyšní se nádherným dekoltem a postavou krev a mléko. Jenomže i tahle dokonalá svůdnice ukázala, že je jenom člověk, kterého trápí obyčejné problémy, stejně jako tisíce jiných dívek. Fotografům vystavila svůj zadeček, který je nepěkně posetý celulitidou. O koho se jedná?

Justin Bieber (22) je známý lamač dívčích srdcí. Zpěvák, který má pověst cholerického bouřliváka, dlouho randil se svou pěveckou kolegyní Selenou Gomez (24). V jednu chvíli se šuškalo dokonce o svatbě, ale jejich vztah byl neustále jako na houpačce.

I když se v jednom z rozhovorů nechal Justin slyšet, že Selena je jeho jedinou a největší láskou, tak momentálně jdou oba dva svou vlastní cestou. A hlavně hnědovlasá zpěvačka, která měla v minulosti psychické problémy, kvůli kterým byla hospitalizována, je až po uši zamilovaná

Justinovou postelí prošla pěkná řada holek a nutno podotknout, že se pokaždé jednalo o hodně obdařená děvčata. Jednou z nich byla také kyprá Chantel Jeffries Tahle dívka má spousty fanoušků na sociálních sítích a není také divu.

Je to holka krev a mléko a touží po ní tisíce chlapů. Ano, i ona si prožila románek s populárním zpěvákem. Nyní ji ale fotografové nachytali, jak se courá jen v titěrných plavečkách, a bohužel odhalila na svém zadečku obrovskou a nepěknou celulitidu

Tohle je jen další důkaz toho, že i takové kočky, které randí se zbožňovaným Justinem, jsou také jenom lidé.

Související články

Další články