Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Uhodnete, která česká modelka se vysvlékla DONAHA a šplouchala se v řece jako DIVOŽENKA?

+ Dalších 8 fotografií
Naše nejkrásnější dívka roku 1999 a bývalá modelka se snaží žít zdravým životním stylem, který propaguje na každém kroku, a také se snaží tímto směrem vést své děti. Nyní se tahle divoženka svlékla úplně donaha a vyfotila se v řece. Poznáte, o koho se jedná?

Tahle "přírodní" kráska není nikdo jiný než Helena Houdová. Ta je jednou z našich nejkrásnějších modelek, které se podařilo prorazit do světa. S příchodem dětí pověsila modeling na hřebík a už nějaký ten pátek se snaží žít v souladu s přírodou a hlavně propagovat zdravý životní styl.

Bývalá modelka nám čas od času poodkryje na sociální síti Instagram své soukromí a ukáže, jak se momentálně snaží žít Často se jedná o fotky, které vypadají, jako by se blonďatá Helena proměnila v lesní vílu a žila někde daleko v lesích.

Již před nedávnem vystavila fotku, kde medituje zcela nahá na Bali. Nyní vedle této odvážné fotky přibyla další, kdy se nahá Helena koupe opět někde v přírodě v řece. Ke stejnému stylu života se také snaží vést své děti. A to je moc dobře

Související články

Další články