Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Uhádnete, která holčička vypadá jako z Vřískotu? Zpěvem vydělala miliony a sbalila nejlépe placeného dýdžeje

Holčička, která by mohla konkurovat postrachu z hororu, se dostala až na
vrchol světového šoubyznysu.
Zdroj: Profimedia.cz/facebook.com
Tohle roztomilé kudrnaté děvčátko se stalo jednou z nejlepších zpěvaček současnosti a přímo se topí v penězích. Ale jako malá to spíš byla taková malá šoumenka, která vypadala jako andílek a ráda bavila ostatní lidi svými grimasami třeba jako z hororu Vřískot.

Jako malá holčička určitě ještě Taylor Swift (26) netušila, jakou zářnou kariéru má před sebou, že ji budou zbožňovat miliony puberťáků po celém světě. Ale nakonec nejen svým půvabem nevinné panenky a úžasným hlasem si podmanila svět. Ale její přednostní je exhibicionismus, který měla v sobě už jako malá.

Sama zpěvačka se pochlubila svou fotkou z dětství, kde vypadá jako andílek s ďáblem v těle, který rád provokoval, ale všichni mu to hned díky jeho roztomilosti odpustili.

Dnes je spíš sexsymbolem mládeže, ale její srdce bije jen pro DJ Calvina Harrise (31), idola milionů dívek. Jen je jejich láska jak na horské dráze, stále se scházejí a rozcházejí. Dokonce byli zasnoubeni. Nikdo jim nerozumí, ale to oni sobě asi také ne. Ale je vidět, proč má pro ni boháč takovou slabost. Už odmala byla Taylor opravdu krásná.

Související články

Další články