Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

UFO útočí! Neuvěřitelné záběry, které odborníci nedokážou vysvětlit

Autorům těchto videí už nikdo nevymluví, že mimozemšťani opravdu existují.
Zdroj: YouTube.com

Jsme ve vesmíru sami? Nadšení ufologové by nejspíš řekli, že tato otázka byla už dávno zodpovězena. Stále se objevují další a další svědectví lidí, kteří různé neidentifikovatelné létající předměty na vlastní oči viděli a jsou pevně přesvědčeni o tom, že skutečně šlo o kosmické lodě neznámých civilizací. Stejně tak je k dispozici spousta zpráv o únosech pozemšťanů mimozemšťany a pochopitelně i nespočetné množství více či méně kvalitních fotografií a videí

V tomto článku vám přinášíme kolekci těch nejpovedenějších amatérských záběrů, které podle řady názorů existenci ufonů přesvědčivě dokazují. Všechny byly natočené v tomto roce. Nebo spíš vyrobené na počítači? To už záleží především na tom, jakému vysvětlení dáváte přednost.

Na některých záběrech můžete vidět jen světla pohybující se na noční obloze, nicméně jiné už jsou nesrovnatelně zajímavější. Speciálně první, šesté a osmé video podle nás opravdu stojí za to. Ostatně, posuďte sami – a nezapomeňte nám pak do komentářů napsat svůj názor.

Související články

Další články