Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Údajný exmilenec Bílé o ní tvrdí, že má silikony, odborník promluvil. A jaký je výsledek?

Michal Křivánek tvrdí spoustu věcí. Jednou z nich je i fakt, že má
Bílá silikony.
Zdroj: herminapress.cz, facebook.com

V Otvovicích teď musí být pěkně rušno. Profesionální zvedač činek a hudebník z kapely Šum Svistu Michal Křivánek si pustil pusu na špacír a pustil do světa informaci, že byl milencem Lucie Bílé (48). Kromě asi milionu informací o sexu s několikanásobnou Slavicí pro týdeník Sedmička prohlásil, že má Lucie asi silikonová ňadra.

„Když přihlédnu k jejímu věku, tak musím říct, že to je zkušená ženská. A můžu prozradit, že má raději tvrdší sex,“ řekl v rozhovoru svalovec a dodal, že se mu líbí její pevná prsa, která jsou podle něj silikonová. Nám to samozřejmě nedalo a oslovili jsme odborníka, který fotografii s ňadry pěnice okomentoval slovy: „Ňadra na snímku mohou být upravena plastickým chirurgem a kvalitní podprsenka dokáže naši práci v mnohém nahradit nebo vylepšit,“ řekl nám MUDr. Michal Puls, CSc, primář z Medicom VIP.

Slavice, která měla v podprsence vždycky hodně plno a v hlavě spoustu srdíček, zarytě mlčí, ke Křivánkovi se raději nevyjadřuje a my tušíme, že tohle ještě nebylo jeho poslední slovo.

Související články

Další články