Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Údajně těhotná exmilenka Kokty v prudce erotickém videu! Takhle náruživě kouří duševně nemocná múza Karla Vágnera

Tachmina Ibragimova je politováníhodné stvoření, které se před pár týdny rozhodlo rozčeřit vody českého showbyznysu tak, jak se to kdysi podařilo Ornelle Štikové (21). Jde na to hodně ubohou cestou – tvrdí, že od ledna čeká dítě s partnerem Ornelly Josefem Koktou (56). Tachmina je prý zpěvačka afghánského původu, kterou pro nás kdysi „objevil“ producent a hudebník Karel Vágner starší (71) a my mu tímto moc děkujeme a ptáme se, jaká byla?

Ibragimova, toho času šlapající, pardon žijící v Itálii, nemůže právě Vágnerovi přijít na jméno a tvrdí, že v českém bulváru plošně zakázal, aby o ní vycházely jakékoliv články, čímž se snaží být zajímavá. Tak my přinášíme důkaz, že na nás zrovna tohle moc neplatí, a zde předkládáme ukázku slavomančiny „tvorby“ – tedy erotickou píseň Toužím z dílny svými polotalentovanými dětmi posedlé normalizační postavičky Karla Vágnera, kterému jistě učaroval její hlas a nikoli prsa.

Žena, která tvrdí, že spala s 15 000 muži, hlásá, že jedna píseň od Vágnera rovnala se jedna soulož s ním. Slibujeme, že se budeme pídit po tom, co dalšího mimo uvedený videoklip přineslo Tachmině souložení s Karlem Vágnerem.

Ale články o tom nečekejte, my se duševně nemocným pseudocelebritám neposmíváme…

Související články

Další články