Tachmina Ibragimova je politováníhodné stvoření, které se před pár týdny rozhodlo rozčeřit vody českého showbyznysu tak, jak se to kdysi podařilo Ornelle Štikové (21). Jde na to hodně ubohou cestou – tvrdí, že od ledna čeká dítě s partnerem Ornelly Josefem Koktou (56). Tachmina je prý zpěvačka afghánského původu, kterou pro nás kdysi „objevil“ producent a hudebník Karel Vágner starší (71) a my mu tímto moc děkujeme a ptáme se, jaká byla?

Ibragimova, toho času šlapající, pardon žijící v Itálii, nemůže právě Vágnerovi přijít na jméno a tvrdí, že v českém bulváru plošně zakázal, aby o ní vycházely jakékoliv články, čímž se snaží být zajímavá. Tak my přinášíme důkaz, že na nás zrovna tohle moc neplatí, a zde předkládáme ukázku slavomančiny „tvorby“ – tedy erotickou píseň Toužím z dílny svými polotalentovanými dětmi posedlé normalizační postavičky Karla Vágnera, kterému jistě učaroval její hlas a nikoli prsa.

Žena, která tvrdí, že spala s 15 000 muži, hlásá, že jedna píseň od Vágnera rovnala se jedna soulož s ním. Slibujeme, že se budeme pídit po tom, co dalšího mimo uvedený videoklip přineslo Tachmině souložení s Karlem Vágnerem.

Ale články o tom nečekejte, my se duševně nemocným pseudocelebritám neposmíváme…