Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Učitelka s podivným apetitem: Svedla tři nezletilé žáky a policistům se vysmála!

Aby paní učitelku ten smích brzy nepřešel!
Třicetiletá Heidi Verret čelí opravdu vážnému obvinění. Měla mít pohlavní styk s třemi nezletilými žáky. S dalším, dvanáctiletým si měla vyměňovat erotické zprávy. I přesto, že je obviněná, tak jí to evidentně moc nevadí, jelikož se na policejních fotkách docela dobře baví.

Tahle paní učitelka měla vskutku zvrácený apetit a bylo jí natolik jedno, co spáchala, že se policii ještě vysmála. Třicetiletá učitelka Heidi Verret má opravdu velký problém. Ale podle všeho si z toho vůbec nic nedělá.

Heidi je obviněna z toho, že měla ve svém vlastním domě souložit se svými třemi žáky, a aby toho nebylo málo, tak s dalším, dvanáctiletým si měla vyměňovat erotické textové zprávy.

Třem chlapců, kteří měli s učitelkou opakovaně sex, je od 15 do 16 let. Jenomže ve státě Louisiana je povolen zákonem pohlavní styk až od 17 let.

Heidi neměla nejspíše moc pěkné Vánoce. Těsně před začátkem svátků byla zatčena policií. Na její nevhodné chování upozornil neznámý člověk.

I když byla učitelka zatčena, je vidět, že si z toho nic nedělá. Důkazem jsou policejní fotky, na kterých se směje od ucha k uchu.

Související články

Další články