Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Učitelka měla břicho jako Santa Claus. Zhubla 40 kilogramů a na fotce z vánočního večírku už se vejde do záběru!

To je proměna!
Zdroj: profimedia.cz
Učitelka Dawn Hallsworth (47) z britského Sheffieldu měla celý život problémy s obezitou. Nejvíce ji děsily Vánoce, kdy se nemohla ovládnout a vždy rapidně přibrala. Měla břicho jako Santa Claus a její děti se jí posmívaly. Rozhodla se, že do dalších Vánoc zhubne, a povedlo se!

Učitelku Dawn Hallsworth (47) vždy děsily Vánoce. Její děti se jí posmívaly, že vypadá jako Santa Claus, a zároveň se strašně přejídala. Navíc se jí nechtělo na vánoční večírek, protože tam bylo vždy hodně jídla a alkoholu. A zároveň byla vždy ze všech nejtlustší. Na případ upozornil portál Mirror.

Žena vážila něco málo přes metrák a ještě k tomu byla hodně malá, měřila totiž jen 155 centimetrů. Když ale viděla svoje fotografie z vánočního večírku, styděla se. Ze všech kantorů byla nejtlustší. A tak si řekla dost a rozhodla se se sebou něco udělat. Řekla si, že do příštích Vánoc zhubne za každou cenu.

Začala na sobě makat a upravila si jídelníček, zakázala si alkohol a čokoládu. Její motivace byla obrovská, už nechtěla vypadat jako Santa Claus a na dalším vánočním večírku chtěla být štíhlá. Podařilo se jí zhubnout neuvěřitelných 40 kilogramů! Břicho jí zmizelo a mezi svými kolegy nevyčnívá.

Související články

Další články