Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Učitel si na Facebooku prohlíží profil nezletilé dívky. Všichni studenti to vidí na projektoru!

Zdroj: facebook.com
Tak tomu se říká pořádný trapas! Když jste zrovna v práci a jste učitel, měl byste si dávat bacha, co děláte. Když totiž přednášíte studentům, asi byste u toho neměl být na Facebooku. To by si měl uvědomit učitel, který se přede všemi svými studenty tedy pořádně ztrapnil! Na Facebooku sledoval nezletilou dívku a přitom měl zapnutý projektor. Takže všichni studenti to viděli!

Učitel měl tu smůlu, že měl internet napojený na projektor, takže vše, co na počítači dělal, viděli jeho studenti. Zatímco jim zadal práci a oni vypracovávali úkol, učitel se díval na profil dívky, které ještě nebylo ani 18 let, a prohlížel si její fotky. A zároveň se vše promítalo na velkém plátně.

On si to ale neuvědomil. A na fotky se díval dál. Studenti nechápali, co se to děje. A hlavně, proč si jejich učitel prohlíží profil nezletilé dívky, a ještě k tomu během přednášky? Není to úchylné? Jaká bude jeho výmluva?

Učitel by se měl stydět a asi se brzy ocitne v kanceláři ředitele. Jeho nezletilá dívka na Facebooku totiž nebyla jediná! Není jasné, jestli se jednalo o jeho studentku, nebo si přidává na Facebook dívky odjinud. Jisté ale je, že jí byl učitel posedlý. A takové věci by si měl nechat na doma! Aby se pak nedivil, když se ocitne v base.

Související články

Další články