Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Úchylné tvrzení: Sáblíková není lesbička a do Soči se bát nemusí! Podle časopisu totiž spí se svým trenérem! Druhá Ornella, nebo oběť spiknutí!

Petr Novák je rozvedený, Martina je nezadaná. K tomu nekonečné večery po
hotelích, člověka napadne leccos.
Zdroj: profimedia.cz, Reflex, koláž: Joseph Kokta

Nebohá Martina Sáblíková (26), největší olympijská naděje české výpravy, nebyla ušetřena geniálním kreslířem Štěpánem Marešem a Zeleným Raoulem, komiksem časopisu Reflex, který si skutečně servítky nebere.

V aktuálním čísle se celý díl Raoula zaobírá zásadní otázkou, totiž s kým bude mít prezident Miloš Zeman sex v Soči. Se Sáblíkovou ne. Ta totiž „Mlhu“ odmítne s odůvodněním, že „spí se svým trenérem“, který je mimochodem jen o chvilku mladší než pan prezident.

Ne, že by Petr Novák (65) nebyl štramák a Martina roztoužená rukojmí asketického drilu, prostého světských radovánek, ale takové tvrzení snad opravdu patří jen recesistům.

I když geniální rychlobruslařka už dávno prohlásila, že je heterosexuálka a s Novákem by spojila příjemné s užitečným, ten přesto po rozvodu dlouhé roky žije s přítelkyní, která je kamarádkou matky Sáblíkové, a to už by fakt byla řádná divočina.

Sáblíková mimochodem není jedinou sportovkyní, o které někdo něco podobného tvrdí. Taková Petra Kvitová si také dodnes myslí, že sportovní novináři jsou trubky a nevědí, jak to bylo se vztahy se zajíčkem Adamem Pavláskem (19) a klátičem kámošek z kurtu Radkem Štěpánkem (35). Lyžařce Šárce Strachové, rozené Záhrobské, pro změnu sex s kondičním trenérem ukončil rodinné vztahy a víceméně i sportovní kariéru, což se ale také neříká nahlas.

Mimochodem, trenér Sáblíkové je bývalý vrcholový rychlobruslař a spojení genofondů obou géniů by jistě neskončilo jinak než zrozením další rychlobruslařské super naděje pro budoucí zimní olympiády, takže nezbývá než doufat, že i na tomhle šprochu, no, spíše bohužel naprosté kravině, je alespoň trošililinku pravdy.

Související články

Další články