Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Úchylně nechutné Vánoce u Štikových: Stráví je s Koktou! Tomu už chybí jen Partyšová!

Zbytku Štikových nebylo bez Ornelly špatně, ale vnuk je vnuk, a tak musí
vzít na milost i Pepu.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Vánoce mají neuvěřitelnou moc sbližovat, což někdy bývá hodně nechutné.

Například Štikovi je letos nečekaně stráví nejen se ztracenou dcerkou Ornellou (21) a jejím Quentinkem, ale i se svým zeťákem Pepou Koktou (57).

Připomeňme si jen heslovitě jeho největší zločiny: Kdysi ukecával rodiče, ať jde mladá na potrat, netuše, že dva má za sebou jeho budoucí tchyně Monika, následně odlákal Ornellu od rodičů, žil s ní z ruky do huby, podporoval snoubenku v nevydávání vnuka atd.

U Štiků tak muselo dojít k velkému usmíření, za kterým je určitě nejen malý Quentin a zřejmě i společný koníček všech zainteresovaných v chudobě.

Že obě rodiny stráví Vánoce pohromadě, potvrdila redakci nejmladší a nejchytřejší z rodu Štiků Charlotte: „Budeme všichni spolu i s Ornellou a Koktou“ a přidala dilema, které jí přítomnost zajímavého a mediálně potenciálního švagra přináší: „Vůbec nevím, co mu koupit k Vánocům, zřejmě nějaké porno nebo něco sado-maso, hihi.“

Charlottě přejeme dobré oko při výběru prasárniček pro Pepu a celé rodině pěkné Vánoce, po kterých snad nevezme Ornella zase na rok kramle.

Související články

Další články