Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Úchyl roku! Žárlivec slepil krásné manželce vaginu sekundovým lepidlem!

Zdroj: archiv
Úchylný a zřejmě psychicky nemocný muž z Jihoafrické republiky byl přesvědčen, že ho jeho manželka podvádí, kde může. Jednoho dne objevil způsob, jak zabránit tomu, aby mu nasazovala další parohy. Vaginu jí prostě slepil sekundovým lepidlem.

"Blázen žárlí, až umírá, holku krásnou neuhlídáááááááá..." Jo, tak tenhle příšerný cajdák Jakuba Smolíka známe asi všichni. Jenže krásnou holku uhlídat jde. Stačí k tomu sekundové lepidlo

Psychopat vzal mačetu, zahnal svou holku do pokoje a tam jí řekl, ať se kouká okamžitě svlékat, nebo že jí usekne hlavu. A protože slečna už věděla z minulosti, že když má její frajer v ruce mačetu, není dobré odporovat, svlékla se na povel a roztáhla i nohy.

Úchylák neřešil, že strašně pláče, a nastříkal jí do vaginy celou tubu vteřinového lepidla

"Plakala jsem a zapřísahala ho, aby přestal. Jenže on to neřešil a udělal to," uvedla dívka, jejíž děsivý příběh přinesl Daily Mirror.

Žena se styděla jít k lékaři a pokusila se lepidlo odstranit. Komu někdy sekundové lepidlo káplo na prsty, tak ví, že je to v podstatě nemožné.

Chudák holka to ale nějak zvládla. Nyní má všude jizvy a už nikdy nebude mít sex Je až do své smrti zmrzačená.

Její manžílek zmizel. Hrozí mu totiž kriminál. Možná je právě u nějaké jiné holky a šeptá jí do ucha, jak moc ji miluje.

Související články

Další články