Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Ubitého plameňáka už řeší i v zahraničí. Česko čelí mezinárodní ostudě!

O ubitém plameňákovi píší už i zahraniční média.
O smrti plameňáka z jihlavské zoo, kterého ubili a zkopali tři malí chlapci, se už píše i v zahraničí! A na Českou republiku to rozhodně nevrhá dobré světlo. Tisíce lidí malé děti kritizují a nemůžou pochopit, proč nebohého ptáka zabily.

Plameňáka v jihlavské zoo brutálně zavraždili tři malí tyrani ve věku 5, 6 a 8 let. Přelezli plot k amerických plameňákům a zaútočili na několik ptáků. Házeli na ně klacky a kameny, jednoho z nich ukopali. Další pták je ve vážném stavu. Nikdo zároveň nemohl pochopit, co dělaly děti školního a předškolního věku ve všední den v zoo a nebyly ve škole.

O smrti plameňáka informují už i zahraniční média a Česko má tak ostudu na celém světě. Jako první o smrti plameňáka napsal britský Daily Mail. „Plameňáka v české zoo brutálně zavraždili tři malí kluci,“ zní titulek článku. Daily Mail ale rozhodně není jediným médiem, které si brutální vraždy zvířete všimlo. O plameňákovi píší i média ve Španělsku, Francii a Německu.

Zahraniční média se pozastavují především nad nízkým věkem chlapců a z vraždy obviňují rodiče. Lidé o incidentu bouřlivě diskutují a chtějí pro malé tyrany tresty. „Z těch vyrostou sérioví vrazi!“ píše se pod článkem na portálu Bill. „Sadističtí malí parchanti! Dejte jim ochutnat vlastní medicíny,“ napsal muž z Melbourne.

Tyrani se dali po útoku na útěk. Snažili se je dopadnout ošetřovatelé, ale marně. Zastavili je až policisté. Chlapci ničeho nelitovali a zřejmě si vůbec neuvědomovali, co udělali. Plameňák měl cenu 50 tisíc korun.

Mohlo by vás zajímat

Další články