Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tyto tři Američanky jsou vymítačky ďábla: Míří do Evropy bojovat proti Harrymu Potterovi, protože je podle nich skutečný!

Brynne Larson a sestry Tess a Savannah Scherkenbackovy si myslí, že posedlost
ďáblem se přenáší stejně jako infekce nebo pohlavně přenosné nemoci.
Zdroj: Profimedia.cz

Harry Potter existuje! Tedy, my v redakci eXtra.cz bychom taky rádi věřili tomu, že Bradavice opravdu někde stojí a na světě mezi námi běhají studenti, kteří umí čarovat a bojují se zlem. Ale že bychom to brali až tak vážně? To rozhodně ne.

Nenarodili jsme se totiž v Americe, v zemi, kde je možné úplně všechno. Dokazují to tři kamarádky Brynne Larson a Tess a Savannah Scherkenbackovy, které věří, že kouzla z knihy J. K. Rowling jsou skutečná a přenášejí se do nebohých dětí, které čtou knihy, a ty jsou pak posedlé ďáblem.

Dívky se nyní chystají do Evropy, aby z dětí tohle zlo vymýtily a ochránily je před jeho přenášením, protože podle nich se tyhle okultní síly přenášejí stejně jako infekce. A posedlost ďáblem pohlavním stykem.

Své poslání berou velmi vážně a už o nich dokonce natočili i dokument. Bohužel jim asi nikdo nevysvětlil, že chytrá autorka knih o Harrym Potterovi si kouzla skutečně vymyslela a nepoužila k tomu nic menšího, než je latinský slovník. Nicméně se mohou dál snažit zoufale nahonit slávu svými nápady, ale slavnější než Harry Potter a jeho autorka stejně nikdy nebudou.

Související články

Další články