Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničkové zfušovali plastiku. Máš boule na rtech, tvrdí fanoušci

Zdroj: archiv
+ Dalších 31 fotografií
Mysleli jste si, že mladičkou blogerku všichni jen obdivují. Omyl. Týnuš Třešničková (23) komentáře u svých zveřejněných snímků dost redukuje, ale sem tam zapomene, a tak se stane, že si na její adresu můžete přečíst pěkně nevybíravé komentáře. Krom toho je Týnuš podezřívána z toho, že její plastika rtů není úplně v pořádku.

Teprve třiadvacetiletá blogerka Týnuš Třešničková bude za chvíli vypadat jako plastikové monstrum Botoxu má v těle snad víc než vody. Podle jejího Instagramu to vypadá, jako kdyby ji všichni chválili, ale realita bude poněkud jiná.

Sem tam totiž unikne komentář, který Týnuš zrovna nepřidá. Jeden fanoušek si dovolil utrousit, že Týnka vypadá jako zmalovaná děvka. Nejvíce poznámek se ale týká plastiky jejích rtů. Její "příznivci" upozorňují na to, že povrch její pusy není vzhledný a jsou na něm viditelné boule.

"Ty rty jsou čím dál větší a vypadají dost uměle," píše jedna z diskutérek. "Už vypadáš jak kačer Donald," nezdráhá se další. Co Týnuš zastaví před další plastikou?

Související články

Další články