Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Týnuš Třešničková vytáčí sledující na Instagramu! Označili ji za materialistku a povrchní namyšlenou fiflenu

Týnuš Třešničková vytáčí sledující na Instagramu! Označili ji za materialistku a povrchní namyšlenou fiflenu
Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
Týnuš Třešničková má talent naštvat všechny sledující, aniž by sama věděla proč. I když to spíše vytáčí jen lidi, kteří mají aspoň trochu rozum. Týnuš se rozhodla kritizovat barvu dálniční známky na rok 2018. Jednoduše se jí nehodí k autu.

Youtuberka Týnuš Třešničková zřejmě nemá do čeho píchnout, a tak řeší každou prkotinu. Tak označili její chování lidé na sociálních sítích. Youtuberka se rozhodla zkritizovat barvu dálniční známky, jako kdyby na tom záviselo lidstvo.

Na svůj profil napsala: "Hnusnější barva a design nový dálniční známky už nebyl? Mít Bentley, Rolls Royce nebo jiný dražší auto, tak si to snad ani nenalepím!" To jsou problémy, co? Jen pro objasnění, Týnuš má "pouze" BMW, což je běžné, levné auto, u kterého to teda neřeší a známku si stejně nalepila.

Chytáte se za hlavu? Nejste jediní, lidé na sociálních sítích už youtuberku nemůžou ani vystát! Youtuberka původem z Liberce si údajně hraje na něco, co není, a taky to dává na sobě patřičně znát, vyjádřil se člověk z jejího okolí.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy