Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Týnuš Třešničková se obula do holek za polonahé snímky! VÁŽNĚ?! FOTO UVNITŘ

Týnuš Třešničková se obula do holek za polonahé snímky! VÁŽNĚ?! FOTO UVNITŘ
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Youberka Týnuš Třešničková na sociálních sítích ráda prezentuje své názory a někdy jí zřejmě nedochází, co za myšlenku vypustila do světa. Tentokrát se obula do holek, které mají na sociálních sítích fotografie v plavkách a spodním prádle. Nedělá náhodou Týnuš to samé?

Týnuš Třešničková se stává poněkud často předmětem nekonečných debat. Někteří jsou toho názoru, že jako vzor pro malé holky, které ji sledují, je naprosto nepřijatelná. Už jsme několikrát zmiňovali, že si mladičká youtuberka nevidí do pusy.

Tentokrát se rozhodla posmívat se holkám, které mají na profilech fotografie ve spodním prádle nebo plavkách a zamčené profily pouze pro sledující, které samy potvrdí. Týnuš na Instagram napsala: "Tak jak koukám, zvolila jsem úplně out profilovku. Všimla jsem si, že teď letí profilovka nejlépe v plavkách, spodním prádle, zadek v tangách anebo sexy fotka úplně cizí holky a k tomu ještě zamknout profil, aby se sledování jen hrnula."

Týnuš zřejmě zapomněla, že od té doby, co podstoupila plastickou operaci má svá prsa všude, i tam, kde si myslíte, že se opravdu nacpat nedají. Šaty, košile, sako či top - všechno nosí zásadně bez podprsenky a občas si ráda vyfotí samotná prsa, ať už s podprsenkou, nebo ne, to zřejmě podle nálady.

Přece sama Týnuška měla skandál s nahatými fotografiemi, které její bývalý ukázal světu, a youtuberka si musela sypat popel na hlavu, aby si udržela jak jméno, tak spolupráce, které v té době měla rozdělané.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy