Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková a její NEJSMUTNĚJŠÍ VZKAZ: Snad to všechno dobře dopadne…

Zdroj: Instagram
+ Dalších 57 fotografií
Smutná slova
Popálená Týnuš Třešničková (23) ani po sedmi měsících na nemocničním lůžku netuší, kdy se z Turecka vrátí domů. Podle informací eXtra.cz jsou v léčbě komplikace. Sama krásná youtuberka navíc na Instagramu poslala fanouškům vzkaz, ze kterého čiší odhodlání, ale zároveň v něm je i jemná špetka smutku a strachu.

Nevzdává se, přestože už sedm měsíců trčí v tureckém Istanbulu. Týnuš Třešničková (23) podstupuje náročnou léčbu popálenin, které utrpěla loni v září. Zatím ukázala jen malou část obličeje, šokovala ale fotkou hnisajících rukou.

Teď se s fanoušky podělila o dojemný citát. Připojila k němu srdíčko a zdá se, že se s ním ztotožňuje natolik, jako by to byla její vlastní slova. „Palec nahoru pro všechny, kteří na sobě pracují, přestože to nikdo nevidí na vlastní oči. Protože nejtemnější chvíle života prostě s nikým sdílet nebudou,“ napsala Týnuš na Instagram.

„Všechny bitvy tiše vyhráváš a posouváš se, tak buď pyšný na každičký krok správným směrem. Vytrvej, protože to dobře dopadne,“ dodala.

Plamének naděje však v současnosti plápolá jen zřídka. Přítel krásné youtuberky Viktor Hajíček (33) prozradil, že léčba nejde úplně podle plánu. „Zatím nejde určit, kdy se vrátí domů. V léčbě jsou komplikace. Oba bychom si přáli, aby byla zpět v Česku, ale zatím je to takhle,“ svěřil eXtra.cz Hajíček.

Související články

Další články