Moderátorka Klára Doležalová má za sebou už dva porody, ale pořád si může dovolit prezentovat své polonahé tělo v plavkách. Prokazuje to v těchto dnech na své rodinné dovolené v Jordánsku, kde se prochází takzvaně „spoře oděná“. Kláru budete možná znát, pokud patříte mezi masochisty, co sledují zprávy na Primě, kde se prezentuje vedle nejstaršího moderátora zpráv všech dob Karla Voříška (50), o kterém se říká, že se osobně znal s Marií Terezií.

Mimochodem, při pohledu na Doležalovou vlastně není žádný rozdíl mezi pózováním v obyčejné „podprdě“ a v úsporných plavečkách. Na vyhrazených místech se však i tahle seriózní exhlasatelka a moderátorka primáckých zpráv drží zpátky. „Respektuji jejich tradice a náboženství, a tak při návštěvách některých míst dbám na to, abych měla zakrytá ramena a ne moc krátkou sukni či šortky,“ podotýká slušně vychovaná žena, která se s vycpáním svých předností silikonem drží zpátky.

„Nikdy bych se nenechala řezat do prsou, to ať ode mě nikdo nečeká,“ vyjádřila se rezolutně ohledně možné plastiky Klára. Její prsa tak za sebou nemají žádnou výplňovou úpravu. Ostatně na hrdé focení s hrudí vycpanou syntetickou hmotou tu máme jiné expertky.