Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tyhle dvě sestry to dělají společně! To je síla!

Sestry jsou spojené sourozeneckým poutem.
Zdroj: profimedia.com
Sestry Tannaz a Golnaz spolu dělají všechno společně. Jsou na to zvyklé odmalička. Nedají bez sebe ani ránu. Do čeho šly spolu nyní?

Všechno dělají spolu. Pokud mají tyhle Američanky uvažovat každá za sebe, tak se rozklepou. V podstatě nemají individuální uvažování. Spolu tvoří silný tým. Každá za sebe? To nejde, to jsou pak jen nudné tuctovky. Do čeho šly sestřičky Tannaz a Golnaz nyní?

Jednoho dne obě sestry zjistily, že mají ošklivý nos. Obě společně šly na plastickou operaci. Obě ji podstoupily v jeden den. A obě za pár měsíců zjistily, že se plastika nepovedla. Obě došly k závěru, že chirurgové operace totálně zpackali. A jak Tannaz, tak i Golnaz se rozhodly, že do operace půjdou znovu. Že nosánek chtějí znovu předělat.

Takže se jich ujali kontroverzní doktoři Paul Nassif a Yerry Dubrow a nosánek jim znovu přešili. Obě holky souhlasily s tím, že z operace udělají reality show, aby se mohli pobavit diváci v USA.

Obě jsou nyní s nosem spokojené. Obě o sobě tvrdí, že jsou krásné. A obě tvrdí, že to byla poslední operace nosu v životě.

A obě jsou naivní jednoduché Američanky a obě si myslí, že o nich ještě uslyšíte…

Související články

Další články