Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tyhle 4 štiky na svého úhoře ulovil Leonardo DiCaprio. Která je nejhezčí?

Zdroj: Profimedia.cz

Slavný hollywoodský herec Leonardo DiCaprio (38) má slabost pro krásné blondýnky, které jej reprezentují. Už jich vystřídal spoustu a teď zakotvil u brazilské rodačky Kat Torres. Pojďte si s námi připomenout čtyři půvabné květinky, které prošly sítem slavného štramáka. Která je ta nej?

Asi nejznámější z daných ženštin je modelka Bar Refaeli (28). Tahle Izraelka s hercem chodila v roce 2006 a byla údajně zatím jeho největší životní láskou. Její andělská tvář uhranula už nejednoho muže, ale ona od rozchodu s Leem žije v celibátu. Možná čeká, že si k sobě ještě najdou cestu.

Další krasavou, která mohla laskat hercovy skráně, je herečka Blake Lively (26). S tou se DiCaprio seznámil na filmovém festivalu v Cannes a hned mezi nimi přeskočila pověstná jiskra. Ta ale nevydržela dlouho žhnout - po pěti měsících si pár, údajně kvůli pracovní vytíženosti, řekl sbohem.

Ten samý důvod, jaký uvedl k rozchodu s Lively, udal i ke krachu vztahu s modelkou Erin Heatherton (24). S touto americkou manekýnkou vydržel vrkat jen rok.

Modelka Toni Garrn (21) byla zatím poslední dívkou, která Lea obšťastňovala. Tvář značky Victoria's Secret jej ale po pár měsících omrzela a na udičku se mu chytila už výše zmíněná Kat Torres. Ale na jak dlouho?

Související články

Další články