Pokud jste už prožili nevěru, asi víte, že jde o dost traumatizující zážitek, který si rozhodně nikdo nechce prožít znovu. Ovšem nevěra je pouze nárazový problém, který vás zasáhne jednou, dvakrát, než vám dojdou nervy a vyrazíte nevěrníka na ulici. Ve vztahu nás ničí naprosto jiné věci, které se týkají každodenního života a my si s nimi nevíme rady. Šílené je, že právě těmto věcem čelí většina párů.

1. LŽI

Ruku na srdce, vážně jste ve vztahu nikdy nezalhali? Nemusí jít o vysloveně velké a zákeřné lži, ale rozhodně o svém partnerovi a jeho dni nevíte vše a věřte, že je spousta věcí, které by vám nikdy ani on sám nepřiznal. Patří lži do vztahu?

2. NEUPŘÍMNOST

Jste ve vztahu stále upřímní, nebo nepříjemné věci prostě neříkáte? Upřímnost je snad první věcí, která by měla ve vztahu fungovat. Je to samotná podstata vztahu, ale v dnešní době ji zachovává jen málokterý vztah.

3. UTÍKÁNÍ PŘED PROBLÉMY

Proč problémy řešit, když se dají neřešit? Tak asi zní trend dnešní doby. Dnes se lidi radši rozvedou a nechají za sebou zničené rodiny, než aby se k problémům postavili čelem. Není taková věc horší než nějaká nevěra?