Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Týden po smrti Karla Gotta: Mluvčí Aneta Stolzová porodila, miminku dali Mistrovo jméno

+ Dalších 11 fotografií
Štěstí v neštěstí
Truchlení po týdnu alespoň na několik chvil vystřídala radost. Mluvčí zesnulého Karla Gotta (†80) v úterý porodila krásnou holčičku. Aneta Stolzová dcerku pojmenovala na zpěvákovu počest po něm. Tatínkem je známý rozhlasový moderátor Aleš Růžička.

Poslední dny před porodem musely být pro Anetu Stolzovou vůbec nejtěžší. Týden před narozením dcery zemřel Karel Gott (†80), kterému dlouhá léta dělala mluvčí.

Miminko tak dostalo prostřední jméno po Mistrovi. „Amálka Karla Stolzová je na světě. Náš Zuřivec je novopečený dvojnásobný tatínek! Amálko, Anetko i Aleši gratulujeme vám! Máme vás ráááádi!“ informovalo o radostné novině Rádio Impuls. Pyšný tatínek Aleš Růžička tam totiž pracuje jako moderátor.

Pod příspěvkem na Facebooku už se sešly stovky blahopřání. „Velká gratulace, ať je maminka brzy fit a Amálce přeju, kromě zdraví, aby měla hlásek jako slavíček,“ stálo v jednom z nich.

Stolzová se stala Gottovou mluvčí nedlouho po velké rodinné tragédii. Teprve šestiletá dcera Natálka jí v roce 2015 zemřela po boji s nádorovým onemocněním. Rovněž trpěla genetickým syndromem Phelan McDermid.

S Růžičkou dosud Stolzová vychovávala jeho syna Adama, ten se teď dočkal parťačky.

Mohlo by vás zajímat

Další články