Už to vypadá, že snad největší podmínkou Prostřena je to, aby člověk byl hádavý, podlý a peníze byly u něj na prvním místě. Jak jinak si vysvětlit, že se vždycky v pětici najde někdo, kdo je opravdový exot.

Výjimkou nebude ani pětatřicetiletý Marcel, který ani nevaří doma, jelikož s přítelkyní bydlí ještě s dalšími spolubydlícími. Tak se rozhodl vařit u své maminky, která má ale garsonku, takže pro pět lidí sakra málo místa. Proto dostal „výtečný nápad“, že se najedí venku před barákem. Ani mu nevadilo, že je kousek silnice, kde dokonce kolem nich jezdí auta.

Kdo by si myslel, že se zbylé soutěžící naštvou, tak by se mýlil, jsou to asi odolnější povahy. Dokonce ani neprotestovaly, když jim Marcel nařídil, aby stůl odnesly samy a ještě k tomu prostřely. Prý to ženy stejně umějí nejlépe. Jenže právě prostírání se stalo kamenem úrazu. A to byl začátek války.

Marcel, který si nevážil toho, že mu holky pomohly, ještě zkritizoval milovnici zvířátek Kristýnu. Vyčetl jí, že připravila špatné příbory. „Byly tam na dezert speciálně připraveny ty kratší,“ nechápal Marcel, jak to mohla pokazit.

„On mi bude něco říkat. Sám to neměl přichystané, příbory i sklenice byly špinavé. Tím mě opravdu naštval,“ rozohnila se do kamery Kristýna a zbylé soutěžící se jí nedivily, ještě se jí zastávaly. Ale bylo poznat, že to má Marcel na háku a stejně si myslí, že on byl v právu.

Jestli to takhle bude pokračovat, tak se máme na co těšit. Nenechte si ujít už dnešní díl v 17.50 na Primě, zábava teprve začíná.