Paní Lenka se s životem vůbec nepáře. Je jí už úctyhodných 45 let, ale přesto o sobě tvrdí, že rozhodně nepatří do starého železa. Co má ráda na eXtra.cz nám do mailu nenapsala, ale zato nás poprosila, abychom jí sehnali roli u filmu. Píše, že za malou roličku by dýchala. Ozve se jí Renč, nebo Troška? Co myslíte?

Pokud tě paní Lenka naštvala, že má tu drzost se přihlásit do naší soutěže, tak nám pošli tvé fotky. Uvidíme, zda na to máš!

Fotky pošli na naši adresu redakce@extra.cz a do předmětu uveď „Hledáme tu NEJ“.

Pozor, neuveřejníme každou fotku, ale jen ty, které projdou redakčním výběrem. Moc dobře totiž víme, že holky často neumějí být soudné. Chceš-li se vidět na našem webu, musíš být eXtra.

Do kdy bude soutěž trvat? My jsme eXtra.cz, my stanovujeme pravidla. Soutěž odstartovala v pondělí a skončí, až budeme mít pocit, že jsme našli tu NEJ.

Co můžeš vyhrát? Kosmetiku, dárkové poukazy na různé služby a také ti profesionální fotograf nafotí luxusní fotky v ateliéru.

Až nám pošleš fotku, tak napiš něco o sobě. Kolik ti je let, kde pracuješ nebo studuješ. Jaké máš sny a jak by měl vypadat tvůj ideální muž. A také nám napiš, co tě baví a co tě naopak šíleně štve. A také nás zajímá, co tě baví na eXtra.cz.

A hlavně nám na sebe musíš dát telefon. Až vyhraješ, musíme se ti nějak dovolat.