Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ty kráso! Hádejte, kolik je této MILFce? Může být NEJ čtenářkou eXtra.cz někdo, komu klepe na dveře přechod?

Patří do sběru? Nebo ještě ne?
+ Další fotografie
Tahle panička by mohla být babičkou, sedět někde v parku a krmit holuby. Místo toho je přesvědčená, že na to pořád má! Baví vás ženy nad 40? Tak Věrka je přesně váš šálek kávy!

Paní Lenka se s životem vůbec nepáře. Je jí už úctyhodných 45 let, ale přesto o sobě tvrdí, že rozhodně nepatří do starého železa. Co má ráda na eXtra.cz nám do mailu nenapsala, ale zato nás poprosila, abychom jí sehnali roli u filmu. Píše, že za malou roličku by dýchala. Ozve se jí Renč, nebo Troška? Co myslíte?

Pokud tě paní Lenka naštvala, že má tu drzost se přihlásit do naší soutěže, tak nám pošli tvé fotky. Uvidíme, zda na to máš!

Fotky pošli na naši adresu redakce@extra.cz a do předmětu uveď „Hledáme tu NEJ“.

Pozor, neuveřejníme každou fotku, ale jen ty, které projdou redakčním výběrem. Moc dobře totiž víme, že holky často neumějí být soudné. Chceš-li se vidět na našem webu, musíš být eXtra.

Do kdy bude soutěž trvat? My jsme eXtra.cz, my stanovujeme pravidla. Soutěž odstartovala v pondělí a skončí, až budeme mít pocit, že jsme našli tu NEJ.

Co můžeš vyhrát? Kosmetiku, dárkové poukazy na různé služby a také ti profesionální fotograf nafotí luxusní fotky v ateliéru.

Až nám pošleš fotku, tak napiš něco o sobě. Kolik ti je let, kde pracuješ nebo studuješ. Jaké máš sny a jak by měl vypadat tvůj ideální muž. A také nám napiš, co tě baví a co tě naopak šíleně štve. A také nás zajímá, co tě baví na eXtra.cz.

A hlavně nám na sebe musíš dát telefon. Až vyhraješ, musíme se ti nějak dovolat.

Mohlo by vás zajímat

Další články