Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Twitterový účet dcery Willise je plný bradavek. Odvážná Scout se procházela po New Yorku bez podprsenky!

Scout Willis je odvážná holka a to se nám líbí.
+ Další 2 fotografie

Prostřední dcera Bruce Willise Scout (22), kterou má s Demi Moore, se rozhodla pořádně zabojovat proti zpřísněným pravidlům aplikace Instagram. Oblíbená sociální síť nepovoluje ženskou nahotu, absolutním zákazem jsou bradavky, například i u kojících matek! Posledním krokem pro slavnou dceru bylo, když jí Instagram zrušil kvůli jedné „odvážnější“ fotce účet.

Scout udělala rázný krok, sundala podprsenku a jen v květované sukýnce se procházela po ulicích na Manhattanu. Fotografie ze svého počinu dala na Twitter, kde očividně s jejími prsy nemají problém. „Legální v New Yorku, ale ne na Instagramu,“ připojila komentář k fotce Scout.

Její počiny samozřejmě těší spoustu feministek a mladých matek. Na druhou stranu se najdou i škarohlídi, kteří za vším vidí jen exhibici. Mladá dívka má pro ně ale jasný vzkaz. „Pokud se vám to, co vidíte, nelíbí, tak mě nesledujte,“ tweetla Willis.

Mohlo by vás zajímat

Další články