Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Sourozenci Gondíkovi se promění v legendární Lunetic

Skupina Lunetic v nové sestavě
Zdroj: tv nova
V sobotu pokračuje show Tvoje tvář má známý hlas devátou epizodou. O velkou show se postará oblíbený Dalibor Gondík. Ten se společně se svou sestrou Adélou ukáže jako člen kapely Lunetic.

Dalibor Gondík vystoupí jako legendární člen skupiny Lunetic, kterou milovaly tisíce lidí. Ostatní členy skupiny ve Tváři utvoří jeho sestra Adéla Gondíková a potom dva skuteční členové kapely – Vašek a Aleš.

„Pro nás je to zásadní píseň našeho života, sice jsme nebyli těmi zapálenými fanoušky, ale určitě tato skupina pro nás sehrála svou roli. Vtipné bylo, že jsme zkoušeli choreografii u Yemiho a Angeé a Aduš říkala: 'Můžeme to zkusit ještě jednou. Já nejsem schopna se tu sestavu naučit,'“ prozradil Dalibor Gondík.

Kromě Dalibora Gondíka diváci uvidí Jana Maxiána, Anetu Krejčíkovou, Tomáše Matonohu, Bereniku Kohoutovou, Jitku Boho, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články