Je za námi další díl úspěšné pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas. První řada sklidila velký obdiv a soutěžící byli perfektní. Ovšem druhá řada za tou první mírně pokulhává.

Největším outsiderem soutěže je Ivana Jirešová, která je nemastná, neslaná a prozatím nejvíce kritizovaná. Její dnešní výkon byl sice ohodnocen kladně a dokonce zaznělo, že tohle je hereččin nejlepší výkon. Ale bohužel tohle je nejlepší výkon z těch průměrných. Výkon Ivany vám rozhodně v hlavě neutkví. Ivana prostě neurazí, ale ani nenadchne.

Anna Slováčková je jemná blondýnka s většími stehny, ale to vůbec nevadí. Jako jedna z mála je sympatická a kdyby přestala být tolik afektovaná, možná by to vypadalo lépe. Marta Jandová (42) je vynikající zpěvačka, o tom žádná. Ale tohle není určitě důvod, proč zejména chlapy připoutá k televizním obrazovkám.

Vůbec by nevadilo, kdyby místo Marty Jandové vystupovala v soutěži jenom její prsa. To je totiž to hlavní, co nás všechny zajímá. Kdo ale opravdu dneska zazářil, byl Miroslav Etzler jako Ivan Mládek. Vystoupení bylo perfektní.

Co se týče poroty, tak Janek Ledecký (54) tam dělá proboha co? Vždyť ten chlap sotva mluví a má nějaký názor. Je naprosto postradatelný a kazí celý dojem poroty, která je dokonce i místy vtipná. Ostatní soutěžící musí Janka proklínat.

Zato Iva Pazderková se snaží být za každou cenu vtipná, ale má to opačný efekt. Místy už je opravdu trapná. Druhá řada soutěže Tvoje tvář má známý hlas má teda ještě co dohánět.