Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

TV PROGRAM NA SILVESTRA: Těšit se můžeme na Mrazíka, pohádky i silvestrovské show!

Co nás čeká na silvestra v televizi?
Zdroj: archiv
Je tady silvestr a budeme vítat nový rok 2017. A k tomu patří party, chlebíčky, šampaňské a samozřejmě televize. Co nás čeká na silvestra v televizi?

Kromě toho, že rok 2016 skončí a přijde nový a lepší rok 2017, se všichni na silvestra těší proto, že mají většinou volno. Spousta z nás se bude válet u televize a sledovat pohádky a filmy. Na co se můžeme těšit?

ČT1

Česká televize vsadila na film pro pamětníky. Už v 10:30 si užijete film To neznáte Hadimršku s Vlastou Burianem v hlavní roli. V poledne si můžete zavzpomínat na Vladimíra Menšíka a jeho silvestry. Ve 12:40 si užijete pohádka Pták Ohnivák a hned po ní vás čeká výpravná pohádka O pokladech. V 17:20 si nenechte ujít pohádku Lotrando a Zubejda. Od 21:10 můžete slavit se silvestrovskou Všechnopárty.

TV NOVA

Na Nově si rozhodně nesmíte nechat ujít Mrazíka. Ten se na vás těší už ve 12:50. Hned po něm následujě ve 14:20 pohádka Kouzelný měšec. V podvečer hlavně ti menší diváci určitě ocení pohádku o Shrekovi a hned potom Obušku z pytle ven. Večer od 20:35 můžete zavzpomínat na show Tvoje tvář má známý hlas. Po půlnoci vás čeká mejdan roku s Michalem Davidem a hity z Václaváku.

PRIMA FTV

Na Primě si rozhodně nenechte ujít filmovou komedii Příště budeme chytřejší, staroušku! ve 13:20 a hned poté pohádku Princ a večernice. V 17:05 si užijete Vlastu Buriana ve filmu Tři vejce do skla a v 18:50 pohádku O princezně Jasněnce a létajícím ševci. O půl deváté večer se zasmějeme se Show Jana Krause a pak nás čeká český mejdan s Impulsem.

TV BARRANDOV

TV Barrandov vsadila na Barrandovský Silvestr v hlavní roli s krásnou Kateřinou Brožovou (48)!

NOVA CINEMA

Na Nova Cinema se můžete v 13:40 zasmát s komedií Tenkrát na východě, v 17:50 se vydáte na Sexmisi a ve 20:00 se podíváte na několik svateb s filmem Nesvatbovi.

Související články

Další články