Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tupá ukrajinská blondýna, co chce být jako Barbie, říká, že bude žít jenom ze vzduchu!

A pak že blondýny ve skutečnosti vůbec nejsou hloupé!
Zdroj: Facebook.com

Někteří na Ukrajině řeší, že se z ničeho nic stávají součástí Ruska, a někteří mají trochu jiné starosti. Třeba jedna holka se chce naučit žít bez jídla a pití. Jenom ze vzduchu. Jako panenka Barbie.

Ta dívka se jmenuje Valeria Lukjanová a patří mezi tu skupinu bláznivých holek, co chtějí vypadat jako panenky Barbie a klidně na to vynaloží spoustu peněz za plastické operace. Jak ale docílíte toho, aby z vás byla opravdová Barbie? Přece budete sytí jenom ze vzduchu!

„V posledních týdnech jsem neměla ani trošku hlad,“ řekla Valeria pro International Business Times. „Doufám, že jde o finální stadium, po kterém budu moct žít pouze ze vzduchu.“

Někde na internetu si totiž přečetla o takzvaném breatharianismu, což je zajímavá dieta podle New Age, která věří, že člověk může existovat výhradně na „kosmickém mikrojídle“.

Lukjanová ale věří na spoustu zábavných věcí – třeba na reinkarnaci – a také tvrdí, že si častokrát povídá s transdimenzi­onálními bytostmi.

Mimochodem, pětašedesátiletá žena z amerického Seattlu Naveena Shine se pokoušela existovat 47 dní bez jídla a pití, také jako propagaci breatharianismu, ale velmi brzy s tím přestala, když jí „bytosti z vesmíru řekly, abych přestala“. No jistě!

Jedna žena ze Švýcarska už takhle dokonce vyhladověla k smrti.

Související články

Další články