Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Porouchaný tunel Blanka komplikuje život řidičům: V Praze kolabuje doprava!

Zdroj: Profimedia
Z důvodu poruchy bezpečnostního systému byl tunel Blanka uzavřen, otevřeli ho ve středu před devátou ráno v nouzovém režimu. Tento fakt zasáhl ranní špičku a momentálně kolabuje doprava v Praze.

Z důvodu výpadku bezpečnostních kamer byly v úterý v 19:00 hodin uzavřeny Bubenečský, Dejvický a Brusnický tunel. "Technici od té doby pracují na odstranění závady, která se týká bezpečnostních systémů. Poruchu se zatím bohužel nepodařilo odstranit, proto zůstávají i nadále uzavřeny," uvedl po páté ráno mluvčí magistrátu Vít Hofman.

Tunel byl zpřístupněn v 8.30, rychlost bude ale omezena na 50 km/h. Na bezpečnost dohlédnou hlídky policie. Je možné tunel objet přes ulice Patočkova, Milady Horákové, Veletržní, Dukelských hrdinů, U Výstaviště, Partyzánská a přes Trojský most. I objízdné trasy jsou však ucpané ve stupni 4 až 5, o příjezdech do města nemluvě.

Mnohem rozumnější tak bude využít MHD, která má kvůli situaci v Praze také zpoždění, ale zdá se to jako nejrychlejší a nejlepší možné řešení momentální situace.

Související články

Další články