Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

TUHLE OHEBNOU SEXY KOČIČKU BYSTE CHTĚLI MÍT V POSTELI! Neuvěříte, která česká herečka dokáže se svým tělem rajcovní věci

Dokonalá Kámasútra.
Zdroj: Archív Kateřiny Klausové
+ Další fotografie
Jedna z našich nejkrásnějších hereček má nejen talent na filmovém plátně, kde se naposledy blýskla v letní komedii Sezn@mka, ale její pružné tělo dokáže takové pozice, o kterých se vám ani nezdálo. Kdo by takovou sexy kočičku nechtěl mít v posteli?

Jedna z hlavních představitelek nejúspěšnější komedie letošního roku Sezn@mka, na kterou jen v červenci přišlo přes sto tisíc diváků, trávila volno u moře. Nejenže své dokonalé křivky chtěla opálit, aby na ně mohla lovit prince na bílém koni. Kateřina Klausová nezapomínala ani na pravidelný pohyb.

Když na molu u moře začala předvádět své akrobatické cviky, tak pánové upustili od jakékoliv práce a s otevřenou pusou zírali, jak je ta naše nadějná herečka ohebná. Už si představovali, jaké pozice by s ní mohli v posteli dělat. Kam se na to hrabe Kámasútra.

Sama Katka se tomu směje, přeci jen to nedělala kvůli provokaci, ale potřebovala si protáhnout tělo. „Byla jsem u moře, cvičím jógu a hraju golf. Zkrátka nádherné prázdniny. A kdo ví, třeba na mě někde čeká láska, tak jako mě potkala v našem filmu,“ s úsměvem říká sexy blondýnka, u které se nechce věřit, že je stále sama. Ale věří, že ji brzy nějaký ten princ osvobodí z té samoty a opět pozná, jaké je být zamilovaná.

Související články

Další články