Lana hned zkraje připomíná, že není žádná zneužívaná holka, co by měla tvrdé dětství a trpěla nedostatkem peněz nebo lásky. Žádné trauma si nekompenzuje, školu také dodělala. Prostě se rozhodla dělat nejstarší řemeslo a baví ji to.

Natáčí až tři filmy denně a každý týden musí chodit na krevní testy. Na natáčení pak musí přinést papír, že je úplně zdravá a nikoho nenakazí pohlavní chorobou. „Austrálie má, co se porna týče, malý trh. Proto točíme vlastně samé normální věci, ne žádné úchylárny,“ vysvětluje. Obvykle navíc sama před natáčením říká, kde je její hranice a co už dělat nechce.

„Děláme základní věci – holka s klukem, holka s holkou nebo víc lidí najednou,“ říká.

Dále říká, že v Austrálii není možné na pornu zbohatnout, jak tomu je třeba v Evropě nebo ve Státech. Proto má každý herec ještě nějaké ty „melouchy“. Pro ni je to eskort.

Svoji značku si buduje na sociálních sítích a své stránce. Kdyby prý chtěla v pornu prorazit světově, musela by se odstěhovat, což zatím Lana neplánuje.

A co vzkazuje lidem, kteří její prací opovrhují? „Je mi úplně jedno, co si myslíte. Dělám práci, která mě baví. Kvůli vám nebudu sedět zavřená v kanceláři 50 hodin týdně jenom proto, abych se vám zalíbila a zavděčila.“