Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Truchlící otec napsal neuvěřitelně upřímný nekrolog o dceři, která zemřela na předávkování heroinem

Zdroj: facebook.com
Mladá Molly Parks (†24) byla nalezena na podlaze pizzerie, ve které pracovala, s jehlou stále zabodnutou v ruce. Její otec se rozhodl napsat do místních novin dceřin skutečný příběh a zapůsobit tak na všechny drogově závislé.

Úmrtní oznámení začíná jako každé jiné. Otec zmiňuje místo a datum narození, rodiče i střední školu. Pak už ale z daných norem hodně vybočí.

"Rok studovala na univerzitě, než ji dohnala její závislost ... V průběhu Mollyiny cesty životem udělala mnoho špatných rozhodnutí včetně experimentování s drogami. Bojovala se závislostí na heroinu alespoň pět let a už jednou málem zemřela na předávkování. Její rodina ji opravdu milovala a během jejího zápasu ji podporovala tak, jak to jen šlo."

Poté už se Tom Parks opět vrátí k předepsanému znění a vypočítává příbuzné, které Molly opustila.

K jeho aktivitě se připojila i sestra zesnulé, která se vyjádřila na Facebooku

"Mladí lidé si musí uvědomit, že nejsou nesmrtelní. Zeptejte se sami sebe, jestli vám opravdu stojí za to vystavit rodinu i přátele takové tragédii jen proto, abyste se naposledy sjeli. Každý feťák by asi řekl, že jim to za to stojí. Každá rodina by ale řekla, že ne. Odpočívej v pokoji, Molly. Mé vzpomínky na tebe nikdy nezemřou a má láska k tobě také ne."

Pomůžou jejich srdceryvné vzkazy odradit drogově závislé od další dávky

Související články

Další články