Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Truchlí, nebo měl nádherné svátky? Víme, jak je na tom fešák Brad Pitt!

Brad Pitt se na veřejnosti ukazovat nechce.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Brad Pitt (53) patří stále k nejkrásnějším mužům planety a kdyby luskl prsty, seběhly by se k němu kočičky z široka daleka. Po letech trávil svátky bez manželky a mohl si užívat, jak se mu chtělo. Jak to ale nakonec dopadlo?

Jestli si myslíte, že Brad Pitt si užíval Vánoce v nějakém harému sexy holek, tak se mýlíte. Podle jeho přátel to byly nejhorší a nejsmutnější svátky, jaké během svého života zažil.

Pár se rozvádí a Angelina bojuje o výhradní péči. Děti může jejich táta navštěvovat jenom pár hodin v týdnu a navíc pod dohledem terapeuta. Což prý herec nese velmi špatně. Těšil se na 25. prosince, kdy mohl s dětmi strávit dopoledne. Přinesl jim dárky a konečně si užíval rodiny. Nejstarší Maddox, první Angelinin adoptovaný syn, ale tátu vidět nechtěl.

Z Brada se pár měsíců od oznámení rozchodu stal zlomený muž. Stále bojuje o Angelinu, ale marně. „Posílá jí dárky, ale ona mu je vrací zpět. Volá jí, ale ona ho ignoruje,“ říká zdroj z hercova okolí.

Na Vánoce mohl navíc s dětmi strávit pouze 4 hodiny, což ho zlomilo. „Dokonce se tam před všemi rozbrečel. Je prý ochotný udělat úplně všechno pro to, aby ho Angelina vzala zpátky. Dokonce se i takhle ponížit,“ řekl dále zdroj americkým médiím.

„Cítí se zrazen ženou, kterou stále miluje. Doma si pořád prohlíží rodinná alba a přemýšlí, co udělal špatně,“ popisuje Bradův známý hercovo utrpení.

A ledová královna Angelina na tom není o nic lépe. Ještě více zhubla a přišla o vlasy. Více o ní si můžete přečíst ZDE.

Související články

Další články