Jestli si myslíte, že Brad Pitt si užíval Vánoce v nějakém harému sexy holek, tak se mýlíte. Podle jeho přátel to byly nejhorší a nejsmutnější svátky, jaké během svého života zažil.

Pár se rozvádí a Angelina bojuje o výhradní péči. Děti může jejich táta navštěvovat jenom pár hodin v týdnu a navíc pod dohledem terapeuta. Což prý herec nese velmi špatně. Těšil se na 25. prosince, kdy mohl s dětmi strávit dopoledne. Přinesl jim dárky a konečně si užíval rodiny. Nejstarší Maddox, první Angelinin adoptovaný syn, ale tátu vidět nechtěl.

Z Brada se pár měsíců od oznámení rozchodu stal zlomený muž. Stále bojuje o Angelinu, ale marně. „Posílá jí dárky, ale ona mu je vrací zpět. Volá jí, ale ona ho ignoruje,“ říká zdroj z hercova okolí.

Na Vánoce mohl navíc s dětmi strávit pouze 4 hodiny, což ho zlomilo. „Dokonce se tam před všemi rozbrečel. Je prý ochotný udělat úplně všechno pro to, aby ho Angelina vzala zpátky. Dokonce se i takhle ponížit,“ řekl dále zdroj americkým médiím.

„Cítí se zrazen ženou, kterou stále miluje. Doma si pořád prohlíží rodinná alba a přemýšlí, co udělal špatně,“ popisuje Bradův známý hercovo utrpení.

A ledová královna Angelina na tom není o nic lépe. Ještě více zhubla a přišla o vlasy. Více o ní si můžete přečíst ZDE.