Když jej pak odblokovala a domluvili se na osobním setkání, Paulo jel přes půl země za svou vyvolenou. Opět ji však nezaujal, nelíbil se jí jeho styl oblékání. Naopak pro Paula to byla prý láska na první pohled. Nejvíc ho ohromila Katyuchina krása a její milé vystupování.

Přesto, že Katyuchia nebyla z jejich prvního setkání až tak nadšena, pár se začal scházet. Jejich lásce nezabránila ani velká vzdálenost a po čtyřech letech vztahu se přestěhovali a žijí spolu v jedné domácnosti.

Prý jsou každý jiný, ale sdílejí stejný pohled na svět a oba chtějí od života to samé. Katyuchia tvrdí, že na Paulovi nejvíce oceňuje jeho klidnou povahu a trpělivost, ona sama je prý velmi temperamentní, a tak to s ní není vždy lehké.

Paulo je jejím prvním partnerem v životě, a proto je pro ni vše nové, říká Katyucha, která dnes vede vlastní kosmetický salon, který je přizpůsoben její růstové poruše.

Pár přiznal, že někdy to pro ně není snadné, řeší starosti a problémy, které člověk obyčejného vzrůstu řešit nemusí. Nejběžnějším problémem je prý banální výběr z bankomatu, který se pro ně stává nemožným, či obyčejné nakupování v supermarketu. Paulo vlastní speciálně upravený vůz, který mu usnadňuje život, co je však stále největší obtíží, je posměch a pozornost lidí, kterou na sebe kvůli své bizarnosti upoutávají. Lidé na ně prý občas zírají nebo ukazují.

I přes nevšední strasti všedních dnů je tento pár velice šťasten. Velmi se milují a plánují spolu budoucnost. Paulův styl oblékání se naštěstí prý rapidně zlepšil, takže dnes již jejich lásce v cestě nic nestojí.