Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Třísku kritizovali v Brně za špatné oblečení, herec to všem natřel a ještě předvedl gesto, na jaké se béčkové celebrity nezmůžou ani za sto let!

Jan Tříska
Zdroj: herminapress.cz

Herec Jan Tříska (77) byl čestným hostem víkendového Plesu v opeře, který se konal v Brně. Umělec žijící v Americe dorazil do moravské metropole s manželkou Karlou Chadimovou a ještě před slavnostním večerem si zašel zaběhat.

Když večer začali vcházet hosté plesu do Mahenova divadla, objevil se herec, který místo vedlejšího vchodu zvolil hlavní vstup, oblečen do flanelové košile a džín. Tímhle krokem nahrál některým médiím, která jeho outfit ztrhala. Tříska se ale bránil, že se jde pouze převléknout do kostýmu a odehrát Shakespearův sonet. Hned poté se herec převlékl do smokingu a po zbytek večera se věnoval u stolu své ženě nebo dalším hostům.

Tříska je zkrátka umělec světového formátu, jeho obrovské charizma mnohonásobně převyšuje drobnou chybu, že se herec zamíchal mezi vyštafírované celebritky, navíc do Brna přiletěl zadarmo! „Je to tak, pan Tříska nežádal žádný honorář, velmi ochotně souhlasil s návštěvou, pouze měl zajištěnou letenku,“ řekl nám člověk, který se podílel na organizaci této parády. Příklad by si z něj měly vzít leckteré české celebritky, které spadají do kategorie B-Z, a přesto mají tu drzost požadovat za to, že se někde ukáží, honorář.

Související články

Další články