Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tříska se topil, turisté se smáli: Z mostu skočil kvůli ochrance!

Byl to hercův náhlý zkrat?
Zdroj: HZS Praha, Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Herec Jan Tříska v sobotu odpoledne skočil z Karlova mostu do Vltavy a nyní bojuje v nemocnici o život. Pád nezavinila cizí osoba a jenom těžce lze nyní říci, co k činu herce vedlo. Podle svědectví totiž skočil sám.

Ochranka (a tím je myšlena Ochranka najatá Sdružením výtvarníků Karlova mostu) k němu přišla, aby tam neseděl, a on tam najednou skočil," popsal svědek situaci FTV Prima. Jednalo se snad o nějaký myšlenkový zkrat? Jak dokazují výsledky předchozí zdravotní prohlídky, Jan Tříska byl zdravotně naprosto v pořádku. Více informací ZDE.

„Když jsme šli včera po Karlově mostě, tak ještě seděl u sousoší,“ napsala na FB další svědkyně. Herec tedy strávil na mostě hodně času, než skočil do ledové vody.

Tam byl podle šokujících záběrů TV Nova několik dlouhých minut. Natáčeli ho turisté a podle zvuků v pozadí se dokonce někteří jedinci nad nehybnou postavou ve vodě dobře bavili! Na nahrávce je slyšet hlasitý smích a je vidět ukazování prsten.

Nikdo neměl tušení, že ve vodě se v bezvědomí topí známý herec. Jedna z výletních lodí kolem něj pouze projela, druhá zastavila. Podle informací Primy na ní naštěstí byli profesionální záchranáři z Polska. Ti do vody bez váhání skočili a vytáhli Třísku na břeh.

Herec je nyní v umělém spánku a bojuje o život.

Související články

Další články