Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Tři roky od sebevraždy Ivety Bartošové promluvila hospodyně Golda! Jaké bylo jejich tajemství?

Iveta se stává terčem vtípků.
+ Dalších 14 fotografií
Jsou tomu tři roky, kdy na vlakové trati v Uhříněvsi vyhasl život Ivety Bartošové (+48). Zpěvačka dobrovolně ukončila své životní trápení. Bojovala se závislostí na alkoholu, lécích a výběru špatných partnerů. Redakce eXtra.cz oslovila její bývalou hospodyni Goldu Dvořákovou, která na Ivetu zavzpomínala a svěřila nám jejich společné tajemství.

Golda dodnes na Ivetu vzpomíná jen v dobrém, a to i přesto, že se v období, kdy začala zpěvačka randit s Jiřím Pomejem, ukončily spolupráci. „Na Ivetu vzpomínám často. Znaly jsme se hodně let a jsem ráda, že jsme si před její smrtí stihly všechno vyříkat a odpustit,“ prozradila nám Golda s tím, že na hrob zpěvačky nemá v úmyslu jít. „Vždyť tam Iveta není. Urnu má pořád u sebe Rychtář,“ vysvětlila.

Golda podle našich informací dnes už není ani v nějakém zásadním kontaktu s Arturem, kterého zpěvačce pomáhala vychovávat. „O Arturovi se bavit nechci a mám k tomu své důvody,“ dodala bývalá chůva, na které bylo znát, že se se smrtí zpěvačky vyrovnala a je pro ni důležité, že si stihly své spory vyříkat.

Mohlo by vás zajímat

Další články