Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Trapné divadýlko na Oscarech: Zeta-Jones a Douglas se stejně rozvádějí!

manželé spolu
Zdroj: Facebook

Po třinácti letech manželství nejspíš přichází rychlý konec další hollywoodské pohádky. Velšská herečka Catherine Zeta-Jones a člen uměleckého klanu Douglasových, producent, režisér a slavný herec Michael, se mílovými kroky blíží k podepsání rozvodových papírů. Přestože spolu překonali Douglasovu rakovinu, příčinou bude nespíš vysoký věkový rozdíl a ten nedokáží setřít ani společné dvě děti.

Zatímco Catherine (43) je na vrcholu svých ženských sil a zraje jako víno, její o pětadvacet let starší manžel Michael (68) vypadá starší, než doopravdy je, a navíc se ještě úplně nevyléčil z rakoviny hrtanu. Manželské štěstí tedy začalo skřípat na žárlivosti a Douglas se již odstěhoval ze společného domu.

Jeho žena totiž patří mezi vyhlášené hollywoodské svůdnice, a ačkoliv byla posledních třináct let prokazatelně věrná Michaelovu srdci, poklopci i jeho kontu, vždycky to během natáčení dokázala zařídit tak, že pro ni ztratil hlavu každý muž, se kterým kdy natáčela. Na své pažbě má zářezy se jmény jako Antonio Banderas, George Clooney, Richard Gere nebo Aaron Eckhart. Dokonce se jí povedlo udělat blázna i ze Seana Conneryho, když se spolu sešli na place během práce na ne zrovna povedeném snímku Past.

Pro Catherine je nevydařené manželství velkou ránou, herečka si plánovala jen jedno, a to doživotně. Prozatím tedy dělá vše pro to, aby nemusela tvrdé pravdě čelit. Spekulace o odluce rezolutně odmítá a na veřejnosti se tváří, že se mezi ní a manželem nic neděje. Douglas jí vydatně pomáhá a doprovází ještě pořád svou zákonnou manželku do společnosti. Idylka pro veřejnost ale končí přesně na prahu jejich společného domu. Ten už totiž Michael nepřekračuje.

Související články

Další články