Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Trapná Kopřivová se na záchodě chlubila cizím peřím: Jardovi jsem gól vymodlila!

+ Dalších 43 fotografií
Jen jestli si Veronika těch zásluh nebere až moc. Jágrovi se dnes podařil v NHL husarský kousek. Připsal si totiž 750. gól v NHL, což před ním dokázali pouze dva muži. Kopřivová samozřejmě nezapomněla připomenout svůj podíl!

Je to holka šikovná. Uvaří, uklidí, předělá celý byt a ještě vymodlí svému miláčkovi gól. No kdo by po takové holce nesáhl, že? „Říkala sem mu, že musí bejt trpělivej, že ho Bůh odmění za to, jak trénuje,“ reagovala Veronika Kopřivová (25) na magickou trefu Jaromíra Jágra (44).

Tomu se během druhé třetiny zasekla hokejka o mantinel a nezbylo mu nic jiného, než si dojít na střídačku pro novou. S tou následně skóroval a překonal další milník ve své kariéře. Lepšími střelci v nejslavnější lize světa jsou tak po dnešku pouze legendární Gretzky a Howe!

Tak ještě aby se Veronice podařilo vymodlit si miminko, a nejspíše tak dosáhne pomyslného Olympu svého života. Omotaného už Jaromíra kolem prstu má, ovšem pojištění v podobě společného dítěte zatím ne. Ale vypadá to, že je to nejspíše pouze otázka času…

Mohlo by vás zajímat

Další články