Ach, ta prsa! Buď jsou moc malá nebo moc velká, případně moc umělá! Člověk se zkrátka světu nezavděčí! Ovšem pokud máte například přírodní pětky, asi máte pravděpodobně trochu problém s gravitací, proti němuž se bojuje špatně. Buď si své dudy můžete nechat chirurgicky zmenšit nebo přizvednout, nebo si je můžete začít strkat do ponožek.

Nyní je vašemu zoufalství konec. S touto revoluční podprsenkou už vám nebude viset nic! Škrtit vás rozhodně nebude, protože drží sama, a vyšponovat si hrudník můžete podle vlastních potřeb! Nejen že už se vám nikdo smát nebude, ale navíc vás s poprsím až u brady nikdo nepřehlédne!

Revolučnímu trendu propadly i mnohé celebrity! Například nejslavnější striptérka Blac Chyna na svém Instagramu rozjela hotový tutorial. Svou zálibu vyjádřila i velmi vyvinutá Amber Rose, která tento model asi hodně ocení. Se svými vnadami by si totiž jinak mohla namydlit celá záda, pokud je přehodí na druhou stranu.

No není to pro svět radostná zpráva? Obzvlášť před letním obdobím! Člověk má hned zase pro co žít, když všechno drží tam, kde má!